František Trávníček - Deník noci

Kombinovaná technika (olej, synt. barvy, latex), 87x54 cm. Monogramováno vlevo dole FT 1983. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo získáno přímo od autora.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1953 – 2020
Malíř, grafik. Vyučil se knihtiskařem na SOŠ polygrafické v Praze, studoval soukromě u malíře V. Rožánka a doc. O Smutného. Pracoval jako tiskař do r. 1956, pak byl ve svobodném povolání. Věnoval se abstraktní velkoformátové i komorní malbě, knižní grafice. Vystavoval v Praze, v Písku, Českých Budějovicích, také v Belgii.

98812. Deník noci
Dražba ukončena:09.07.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč