František Tröster - Soubor 3 kostýmních návrhů

Pastely, 2x 44x28 cm, 1x 37x25 cm. Signovány F. Tröster. Pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1904 - 1968
Narodil se ve Vrbičanech v Polabí. Výtvarné vzdělání získal na pražské UMPRUM u prof. P. Janáka. Studijní cesty podnikl do Francie, Dánska, Švédska a Německa. Mimo volné tvorby se věnoval zvláště scénografii.

František Tröster
25306. Soubor 3 kostýmních návrhů
Dražba ukončena:29.11.2018 21:01:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč