Pastely, 2x 44x28 cm, 1x 37x25 cm. Signovány F. Tröster. Pasparta, sklo.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1904 - 1968
Narodil se ve Vrbičanech v Polabí. Výtvarné vzdělání získal na pražské UMPRUM u prof. P. Janáka. Studijní cesty podnikl do Francie, Dánska, Švédska a Německa. Mimo volné tvorby se věnoval zvláště scénografii.