František Uprka - Mladá dívka

Pálená hlína, výška: 50 cm. Signováno F. Uprka.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1868, Kněždub (Moravské Slovácko) - 1929, Tuchoměřice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

85537. Mladá dívka
Dražba ukončena:16.11.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč