František Uprka - Neščasná vojna

Litina, 60x16 cm. Signováno Uprka. Rám.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1868, Kněždub (Moravské Slovácko) - 1929, Tuchoměřice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

42249. Neščasná vojna
Dražba ukončena:25.03.2020 20:37:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč