František Uprka - Tančící dívka

Sádra, výška 50 cm. Značeno F. Úprka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1868, Kněždub (Moravské Slovácko) - 1929, Tuchoměřice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

87149. Tančící dívka
Dražba ukončena:07.12.2022 22:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč