František Uprka - Venkovská dívka

Keramika, výška: 52 cm, signováno F. Uprka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1868, Kněždub (Moravské Slovácko) - 1929, Tuchoměřice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

13438. Venkovská dívka
Dražba ukončena:25.10.2017 18:31:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč