František Václav Eisenreich - Šumava - Dobrá Voda

Olej na plátně, 49x74 cm. Signováno vpravo nahoře F.V. Eisenreich. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1892. Studoval AVU u prof. Obrovského a Švabinského, který mu udělil druhou cenu na závěrečné školní výstavě. Ve své tvorbě se věnoval malbě, kresbě, grafice, sochařství a ilustrátorství.

21266. Šumava - Dobrá Voda
Dražba ukončena:27.06.2018 21:20:35
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč