Olej na plátně, 49x74 cm. Signováno vpravo nahoře F.V. Eisenreich. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1892. Studoval AVU u prof. Obrovského a Švabinského, který mu udělil druhou cenu na závěrečné školní výstavě. Ve své tvorbě se věnoval malbě, kresbě, grafice, sochařství a ilustrátorství.