František Viktor Mokrý - Rybník, Cesta sněhem

Olej na sololitu, 24x40 cm. Signováno vlevo dole V. F. Mokrý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Jedná se o oboustraný obraz.

o autorovi: 1892-1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

47505. Rybník, Cesta sněhem
Dražba ukončena:30.07.2020 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč