František Viktor Mokrý - Svatá Anna - náčrt 1:5 do kostela v Mičově

Kombinovaná technika, 50x21 cm. Signováno vpravo dole F. V. Mokrý 1948. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892-1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

46315. Svatá Anna - náčrt 1:5 do kostela v Mičově
Dražba ukončena:24.06.2020 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč