František Viktor Mokrý - Zátiší s květináčem

Olej na plátně, 57x72 cm. Signováno vpravo dole F.V. Mokrý. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1892-1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

301098. Zátiší s květináčem
Dražba ukončena:29.09.2019 20:27:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.09.2019 20:21:56 1300
600 Kč 29.09.2019 20:17:15 56