František X. Harlas - Podzimní stromy u cesty

Akvarel na papíře, 20 x 30 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole. Hnědé skvrnky na papíře.

292. Podzimní stromy u cesty
Dražba ukončena:22.04.2013 22:20:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 22.04.2013 21:17:19 74