František X. Harlas - Letní krajina s jezírkem

Olej na desce, 15x19 cm. Signováno vlevo dole F. X. Harlas. Nerámováno.

o autorovi: 1865 - 1947
Narozen v Praze. Studoval na umělecko průmyslové škole v Praze. Ve své tvorbě se věnoval krajinářství. Výtvarný kritik, ředitel Městského muzea v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

305841. Letní krajina s jezírkem
Dražba ukončena:14.08.2020 20:07:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.08.2020 20:02:12 6147