František Zavřel

305756. Za vesnicí

popis: Olej na kartonu, 33x47 cm. Signováno vpravo dole Zavřel. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 1891.
Malbu studoval u J. Přibíka v Brně a v soukromé škole Vl. Sychry v Praze. Náměty čerpal hlavně na Českomoravské Vysočině.

dražba ukončena: 06.08.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo