František Zavřel - Za vesnicí

Olej na kartonu, 33x47 cm. Signováno vpravo dole Zavřel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

305756. Za vesnicí
Dražba ukončena:06.08.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo