František Ziegelheim - Záhorský

304209. Remízek

popis: Olej na kartonu, 26x31 cm. Signováno vlevo dole F.Ziegelheim. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (29.03.2020 19:56:06) 6825