Franz Marc - La réve

Litografie, 36x50 cm, signováno vpravo dole v tisku Marc, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír přeložen.

12641. La réve
Dražba ukončena:21.09.2017 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč