Franz Marc

42876. Le Rêve - The Dream

popis: Barevná litografie, 37x51 cm. Signováno vpravo dole Marc. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír editorem vzhledem k velkému formátu přeložen

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:22:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč