Franz Wilhelm Svoboda - Královské město Nymburk

Litografie, 32x47 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

Franz Wilhelm Svoboda
55867. Královské město Nymburk
Dražba ukončena:10.02.2021 21:47:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč