Friedrich Dürck - Dívka s flétnou

Heliogravura, 47x40 cm. Signováno vpravo dole v tisku Fr. Dürck. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

Friedrich Dürck
42954. Dívka s flétnou
Dražba ukončena:15.04.2020 20:40:00
Vyvolávací cena:800 Kč
nebylo vydraženo