Fritz Kausek - Zátiší s bažantem

Olej na plátně, 45x60 cm, signováno vpravo dole F. Kausek 44, rám.

1890, Kostelec nad Černými lesy
Žák UMPRUM v Praze. Poté studia na AVU (prof. Thiele). Vycestoval do Španělska a na Korsiku. Věnoval se zejména krajinomalbě.

Pozn.: Rám poškozen. Malba místy poškozena.

2548. Zátiší s bažantem
Dražba ukončena:28.05.2015 22:02:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč