Fritz Dietl - Malá Strana

Kombinovaná technika, 28x24 cm. Signováno vpravo dole Fr. Dietl. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Fritz Dietl
31788. Malá Strana
Dražba ukončena:16.05.2019 18:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč