Fudal - Odpočinek v orientu

Olej na kartonu, 50x69 cm. Signováno vpravo dole Fudal. Rám.

Fudal
31248. Odpočinek v orientu
Dražba ukončena:25.04.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč