značeno Míšeň - 6- ti osobní čajový servis + 6 dezertních talířků

1. pol. 20. stol.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Míšeň
5001. 6- ti osobní čajový servis + 6 dezertních talířků
Dražba ukončena:26.05.2016 22:19:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč