MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
1. pol. 20. stol.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Míšeň
5001. 6- ti osobní čajový servis + 6 dezertních talířků
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
vydraženo za:
7 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 000 Kč
1167
6 500 Kč
866
6 000 Kč
1610
5 500 Kč
1592
5 000 Kč
limit (24.05.2016 22:43:03)
1628
5 000 Kč
1610
4 900 Kč
limit (24.05.2016 22:43:00)
1628
4 800 Kč
1610
4 700 Kč
limit (24.05.2016 22:42:55)
1628
4 600 Kč
1610
4 500 Kč
limit (24.05.2016 22:42:52)
1628
4 400 Kč
1610
4 300 Kč
limit (24.05.2016 22:42:50)
1628
4 200 Kč
1610
4 100 Kč
limit (24.05.2016 22:42:47)
1628
4 000 Kč
1610
3 900 Kč
limit (24.05.2016 22:42:45)
1628
3 800 Kč
1610
3 700 Kč
limit (24.05.2016 22:42:39)
1628
3 600 Kč
1610
3 500 Kč
limit (24.05.2016 22:42:30)
1628
3 400 Kč
1610
3 300 Kč
limit (24.05.2016 22:42:26)
1628
3 200 Kč
1610
3 100 Kč
limit (24.05.2016 22:42:20)
1628
3 000 Kč
1610
2 900 Kč
limit (24.05.2016 22:42:18)
1628
2 800 Kč
1610
2 700 Kč
limit (24.05.2016 22:42:14)
1628
2 600 Kč
1610
2 500 Kč
limit (24.05.2016 10:33:22)
1628
2 400 Kč
1592
2 300 Kč
limit (21.05.2016 16:34:44)
1628
2 200 Kč
1167
2 100 Kč
1628
2 000 Kč
1592