F. X. Harlas - Pokušení

Olej na kartonu, 20x25 cm, signováno vpravo dole F.X. Harlas, rám.

o autorovi: 1865 - 1947
Narozen v Praze. Malířské vzdělání získal na Uměleckoprůmyslové škole u prof. F. Ženíška a J. Schikanedra a soukromě u Charlotty Mohr-Piepenhagenové. V letech 1913–30 ředitelem Muzea hlavního města Prahy. Věnoval se hlavně krajinářské tvorbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

11614. Pokušení
Dražba ukončena:28.06.2017 18:08:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč