G. Nesvadba - Die Rechen den Saulen

Olej na plátně, 62x75 cm, signováno vpravo nahoře G. Nesvadba 70, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

13468. Die Rechen den Saulen
Dražba ukončena:25.10.2017 18:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč