G. Řebíček - Zimní procházka

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vlevo dole G. Řebíček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

57526. Zimní procházka
Dražba ukončena:01.04.2021 22:17:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč