Gejza Angyal - Nakládanie rudy

Lept, 48x62 cm. Signováno vlevo dole v tisku G. Angyal 1952. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1888 – 1956
Slovenský malíř

106830. Nakládanie rudy
Dražba ukončena:10.12.2023 22:23:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč