Lept, 48x62 cm. Signováno vlevo dole v tisku G. Angyal 1952. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 87 cm
o autorovi: 1888 – 1956 Slovenský malíř