Olej na dřevě, 24x18 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Při restaurování v minulém století byla malba opatřena novou vrstvou damarového laku.
o autorovi: 1966 – 1638
Georg Flegel byl moravský německojazyčný malíř manýrismu a baroka, autor mnoha zátiší.