Georg Flegel-následovník

48399. Třešně a karafiáty

popis: Olej na dřevě, 24x18 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Při restaurování v minulém století byla malba opatřena novou vrstvou damarového laku.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč