Georg Flegel - následovník - Třešně a karafiáty

Olej na dřevě, 24x18 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Při restaurování v minulém století byla malba opatřena novou vrstvou damarového laku.

o autorovi: 1966 – 1638
Georg Flegel byl moravský německojazyčný malíř manýrismu a baroka, autor mnoha zátiší.

Georg Flegel - následovník
48399. Třešně a karafiáty
Dražba ukončena:26.08.2020 19:40:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč