Georges Grellet - Párové obrazy - Dívka s psíkem a Dívka s rajkou

Suchá jehla a akvatinta, oba 38x28 cm, oba signovány Georges Grellet, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Jedna pasparta v horní části znečištěna.

12893. Párové obrazy - Dívka s psíkem a Dívka s rajkou
Dražba ukončena:11.10.2017 19:24:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 200 Kč