Giovanni Albrici - Cesta u řeky - párový obraz č. 2

Olej na plátně, 68x105 cm. Signováno vpravo dole Giov. Albrici. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Párový obraz č. 2 je značen jako položka č. 27467.

o autorovi: Italský malíř 19. stol.

Giovanni Albrici
27474. Cesta u řeky - párový obraz č. 2
Dražba ukončena:31.01.2019 21:27:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč