G.M. Eckert

305717. Studie balvanu

popis: Kresba, 28x47 cm. Signováno vlevo dole tužkou G. M. Eckert. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.08.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo