Gustav Matuška

55223. Křemenáče

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Matuška. Rámováno.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 28.12.2020 23:06:02 6182