Karel Retter - Z Doubí 2

Olej na plátně, 60x80 cm, nesignováno, rám.

1928, Nová Paka
Žák PedF UK v Praze (1947-1951; prof. C. Bouda, K. Lidický, M. Salcman). Věnuje se především krajinomalbě. Ve svých dílech klade velký důraz na barevnost.

3616. Z Doubí 2
Dražba ukončena:27.01.2016 20:53:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč