Gustavo Boldrini - U vody

Olej na plátně fixované na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Gustavo Boldrini. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Gustavo Boldrini
21593. U vody
Dražba ukončena:28.06.2018 22:36:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč