H. Dubois - Portrét mladého muže

Olej na plátně, 49x39 cm. Signováno vpravo dole H. Dubois. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

H. Dubois
27139. Portrét mladého muže
Dražba ukončena:30.01.2019 20:39:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč