H. Roussel Paris - Operní kukátko

Perleť a obecný kov, značeno H. Roussel Paris.

Pozn.: Mírně poškozeno.

H. Roussel Paris
20754. Operní kukátko
Dražba ukončena:13.06.2018 18:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč