Lept, 40x35 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Datováno 2002. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1956 – 2019
Grafička, ilustrátorka. Studovala na VŠUP u prof. Mikuly, věnovala se volné a užité grafice, kresbě, ilustraci, též tvorbě poštovních známek.