Hana Čápová - Nejen ctnosti živ je člověk

Lept, 40x35 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Datováno 2002. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1956 – 2019
Grafička, ilustrátorka. Studovala na VŠUP u prof. Mikuly, věnovala se volné a užité grafice, kresbě, ilustraci, též tvorbě poštovních známek.

Hana Čápová
154509. Nejen ctnosti živ je člověk
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:24:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 14:21:47 4210