Hana Nejtková - Modrá kytice ve džbánku

Olej na plátně, 80x60 cm Signováno vpravo dole H. Nejtková 75. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: 1915 – 2012
Malířka. Studovala soukromě u J. Krčila v Kutné Hoře a P. Skácela v Brně. Malířsky zachycovala reálné obrazy krajiny z Vysočiny a Litoměřicka, také figurální folklorní výjevy ze Slovácka a květinová zátiší.

102183. Modrá kytice ve džbánku
Dražba ukončena:24.09.2023 20:17:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč