Unciálou ze 3. století ručně napsaná Chaldejská charakteristika znamení zvěrokruhu doplněná iluminací, kombinovaná technika, 30x21 cm. Signováno vpravo dole tužkou Hana Phillips Knoblochová a v dolním obrázku zakomponován monogram HPK. Volný list.
o autorovi: Narodila se v Praze roku 1967. Studovala soukromě malbu a grafiku 9 let u prof. Ouhela a Plačka. Ve své volné tvorbě se věnuje technice velkoplošných batik a ilustracím, vytvořila značku pro Cenu Františka Myšáka. Rozsah její práce pro děti byl v roce 2000 oceněn Českým výborem pro UNICEF. Vystavuje doma (Praha, Bílina) i ve světě (Vídeň, Portland USA, Corvallis USA), kde je řada jejích batik v soukromých sbírkách. Je uvedena ve Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců 1950-2000 (Chagall).
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč.