Olej na dřevu, 24x18 cm. Signováno vlevo dole Hans Lassen A. Rám. Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena. Odborně vyčištěno.
o autorovi: 1857 – 1938 Německo-dánský malíř portrétů, zátiší a žánrových obrázků.