Hans August Lassen - Portrét šlechtice

Olej na dřevu, 24x18 cm. Signováno vlevo dole Hans Lassen A. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena. Odborně vyčištěno.

o autorovi: 1857 – 1938
Německo-dánský malíř portrétů, zátiší a žánrových obrázků.

27123. Portrét šlechtice
Dražba ukončena:30.01.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč