Hans August Lassen - U vína

Olej na plátně, 30x45 cm. Signováno vpravo dole Hans Lassen. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1857 – 1938
Německo-dánský malíř portrétů, zátiší a žánrových obrázků.

91517. U vína
Dražba ukončena:29.03.2023 22:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč