Olej na plátně, 30x45 cm. Signováno vpravo dole Hans Lassen. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1857 – 1938 Německo-dánský malíř portrétů, zátiší a žánrových obrázků.