Hans Felder - Thor - Horal

Olej na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Hans Felder. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

308310. Horal
Dražba ukončena:16.04.2021 20:15:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč