Hanuš F. Hérink

47169. Krajina s ptáky

popis: Olej na kartonu, 48x64 cm. Signováno vpravo dole F.H. Herink. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1958
Narodil se ve Směčně. Studoval pražskou AVU u prof. Kalvody a Schwaigera a poté ve Vídni. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

zbývá: 25 dnů, 4 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 30.06.2020 4:14:39 1918