Hanuš F. Hérink - Na louce u lesa

Olej na plátně. 70x102 cm. Signováno vpravo dole F.H.Hérink. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

302543. Na louce u lesa
Dražba ukončena:08.12.2019 20:17:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč