Hanuš F. Hérink - Na pastvě

Olej na kartonu, 71x100 cm. Signováno vpravo dole F.H. Hérink 38. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

68523. Na pastvě
Dražba ukončena:07.11.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč