Hanuš F. Hérink - Oblaka nad krajinou

Olej na překližce, 57x98 cm. Signováno vlevo dole F.H. Hérink 36. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

66425. Oblaka nad krajinou
Dražba ukončena:26.09.2021 21:27:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč