Hanuš F. Hérink - Polní krajina

Kombinovaná technika 48x64 cm Signováno vpravo dole F.H. Hérink 1940 Rám, sklo

Stav: Rám mírně poškozen

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

38076. Polní krajina
Dražba ukončena:27.11.2019 22:50:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 20.11.2019 9:56:28 6222