Hanuš F. Hérink

47171. Práce v poli

popis: Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vlevo dole F.H. Hérink. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1958
Narodil se ve Směčně. Studoval pražskou AVU u prof. Kalvody a Schwaigera a poté ve Vídni. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen