Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole F.H. Hérink. Rámováno.
Pozn.: Vzadu přípis.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1889 - 1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč