Hanuš F. Hérink - Pálení bramborové natě

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole F. Herink 27. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

63734. Pálení bramborové natě
Dražba ukončena:26.08.2021 22:18:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč