Havranek - Vesnický kostelík

Akvarel na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Hawránek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

Havranek
113632. Vesnický kostelík
Dražba ukončena:24.03.2024 21:29:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč